wakacje we Władysławowie
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , and posted in rozrywka
Władysławowo to wielka popularna miejscowość z wieloma atrakcjami, plażą oraz morzem. Władysławowo odnosi się do fortu wojskowego króla Władysława IV i jest miastem turystycznym, gdzie jest okazja wyśmienicie odpocząć.

zobacz pod linkiem
Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/
Duży port, wielka plaża i dużo atrakcji sprawiają, iż nie można tu się nudzić. Władysławowo proponuje nadzwyczaj rozmaitą ofertę noclegową, które są położone blisko plaży, nad samym Bałtykiem. Władysławowo kwatery są położone również z krajobrazem na Bałtyk (zobacz więcej), co powoduje, iż na niedobór turystów nie może narzekać. W mieście prócz portu jest dużo wspaniałych atrakcji turystycznych, muzeów czy też ciekawych miejsc, które należy zwiedzić. W Domu Rybaka jest Muzeum Motyli, gdzie znajdziemy rozmaite zbiory motyli i owadów ze świata.

Gdy będziemy pragnęli widzieć przecudowną panoramę półwyspu helskiego, musimy niezbędnie wejść na wieżę znajdującą się w centrum Władysławowa. Wystawa Magiczny Zawrót Głowy należy do najświeższych atrakcji miasta, jest możliwość tu odkryć tajemnice iluzji optycznych, paradoksów , dziwacznych wizji i zabawnych sztuczek. Jest możliwość również zwiedzić Port Rybacki wykonany w latach 1935-38. Jest tu tej też jedyna w kraju Aleja Idoli Sportu. Jest tu też Główny punkt Wspomnień Gen. Hallera oraz Błękitnej Armii, dlatego także jest możliwość dowiedzieć się nieco historii.

plaża we Władysławowie
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Do wspaniałych miejsc należy Muzeum Latarnictwa jak i zwiedzenie na niemalże 24 hektarów w nizinie Chłapowskiej wiele gatunków chronionej roślinności. Dla najmłodszych są organizowane różne atrakcje w sali rozrywek nazywanej Portem Dzieci. W przyszłości pozostanie otwarty Ocean Park na powietrzu, gdzie będzie można podziwiać makiety fauny w normalnych wielkościach. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie, aby wypocząć oraz zobaczyć wiele interesujących miejsc. Na rynku lokalnym czy też na stronach online, takich jak ta – http://www.ruszajwpolske.pl/miasta/wladyslawowo/noclegi/41,index.html, jest sporo możliwości dotyczących Władysławowo kwatery.
Comments are closed.