rzutki
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Klasyczną rozgrywką w pubach zwłaszcza angielskich i holenderskich jest gra w darta. Dzisiaj ta mająca stałe grono wielbicieli rozrywka stała się także dyscypliną sportową o charakterze profesjonalnym. Na czym ta gra polega, czego potrzebujemy, by móc w nią zagrać?

Gra w darta to rzucanie lotkami do powieszonej na ścianie tarczy. By więc móc rozegrać mecz w darta, potrzebna nam będzie przede wszystkim tarcza i lotki do darta. Wspomniane lotki do darta zbudowane są z paru elementów. Każda z nich powinna mieć grot, shaft , a także barrel. Lotki dla amatorów charakteryzują się mniejszą precyzyjnością od lotek, którymi grają zajmujący się grą w darta w sposób profesjonalny sportowcy. Grając w darta, naszym zadaniem jest trafienie lotką w umieszczoną na ścianie tarczę (sprawdź więcej). Gra ta stała się aktualnie tak popularna, że dostępne są także wersje internetowe. Gracze mogą wykonać w pojedynczej serii trzy rzuty, gracze rzucają na przemian. Kolejną serię rozpoczyna inna osoba, w ten sposób szanse zawodników na zdobycie największej liczby punktów są bardziej wyrównane. Jak długo będziemy grać w darta uzależnione jest tylko od tego, jak będzie to ustalone pomiędzy graczami. Mowa w tym miejscu rzecz jasna o amatorskiej, a nie profesjonalnej wersji darta.

dart
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Ogromną popularnością cieszą się dzisiaj przeróżne urządzenia fitness. Jednym z najbardziej cenionych producentów tego rodzaju sprzętu jest wywodząca się z Niemiec firma Kettler. Popularna firma Kettler posiada w swojej ofercie sprzęt, z którego chętnie korzystają zarówno profesjonalne kluby fitness, jak też osoby, które chcą pracować nad własną kondycją w swoim domu (http://www.sport-shop.pl/kettler-m-38.html/). Wśród sprzętu marki Kettler znaleźć można między innymi steppery, bieżnie, orbitreki i wiele innych maszyn, w tym również urządzenia do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Wszystkie sprzęty sprzedawane przez firmę są naprawdę wysokiej jakości. Rozwiązania mające charakter konstrukcyjno – technologiczny, którymi odznacza się sprzęt tej marki stoją na naprawdę wysokim, światowym poziomie. Od naprawdę długiego czasu sprzęt tej marki jest dostępny również na terenie Polski. Firma zajmuje się nie tylko produkcją sprzętu do fitnessu, ale również wysoko cenionych za precyzję wykonania rowerów mających charakter turystyczny.

Comments are closed.