program tv
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , and posted in rozrywka
Na początku XX stulecia sceptycy sugerowali, że telewizja w ogóle nie ma przyszłości, bowiem siedzenie kilka godzin dziennie przed monitorem telewizora jest zupełnie bezsensowne. Jednakże czas pokazał, że tak naprawdę się mylili. Oglądanie seriali czy filmów dokumentalnych i serwisów informacyjnych jest dziś standardowo wybieraną formą spędzania wolnego przedpołudnia. Niektóre programy emitowane w 2015 roku zgromadziły przed monitorami telewizorów kilkumilionową widownię, co potwierdza, że telewizja ma liczne grono wielbicieli.

Program TV jest jak szczegółowy rozkład jazdy, który spełnia czysto informacyjną funkcję. Pomimo tego że w kioskach dostępne są gazetki z aktualnym programem, to Polacy chyba najchętniej korzystają z rozkładu umieszczonego w sieci, np. w serwisie tv.pl. W trakcie przeglądania stron internetowych w domu, bądź nawet w zakładzie pracy, zarówno kobiety, jak i panowie przy okazji sprawdzają, czy np. godzina emisji ich ulubionego serialu się nie zmieniła. Z racji tego że dość często nadawane są powtórki danych odcinków seriali, to widzowie wolą z góry wiedzieć, czy w najbliższy dzień tygodnia będą mogli oglądnąć ten premierowy odcinek.
telewizor
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Bez obowiązującego rozkładu jazdy każdy podróżny czułby się nieswojo i zapewne wcale nie udawałby się w podróż – nawet lapidarne informacje o godzinie odjazdu bądź przyjazdu są na wagę złota. Natomiast telewidzowie, którzy mają dokładnie sprecyzowane preferencje, z reguły wiedzą, kiedy są emitowane ich ulubione serwisy. Jednak retransmisje zawodów sportowych albo doniosłych uroczystości państwowych wprowadzają niemałe zmiany w stałym planie, stąd aktualny program TV – www.tv.pl staje się tak potrzebny.

Niektórzy telewidzowie są bardziej wymagający i, identycznie jak urlopowicze ustawiający się w kolejce do informacji, pragną znać szczegóły. Na popularnych serwisach internetowych umieszczane są najróżniejsze wiadomości: od krótkiego przedstawienia fabuły amerykańskiego odcinka telenoweli rozpoczynają, a na ploteczkach o znanych aktorkach kończąc. Telewidzowie śledzący losy ulubionych bohaterów zazwyczaj chcą też wiedzieć, co zdarzy się w kolejnym odcinku albo nawet zobaczyć go w sieci. Obecnie każdy popularniejszy serial ma swoją witrynę internetową, zatem każdy telewidz ma również okazję wiedzieć jeszcze więcej o danej postaci, jak również o artyście, który się w nią wciela.
Comments are closed.