Zdjęcia ślubne
admin
Komentowanie nie jest możliwe
and posted in rozrywka
Już od lat mówi się o tym iż przyrost naturalny zmniejsza się. Na dzień dzisiejszy nie są to duże spadki, lecz skłonność jest wyraźna. Powodów wspomnianego stanu rzeczy jest wiele, jednakowo jak w krajach zachodniej Europy. Młodzi ludzie w coraz starszym wieku się usamodzielniają – jak to się kiedyś powiadało – niewcześnie się ustatkowują.

para młoda
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

Istotniejsze dla nich jest budowanie własnej kariery w coraz trudniejszej rzeczywistości niż angażowanie się w poważne związki, a co za tym idzie projektowanie wesela i rodziny. Potwierdzają to informacje statystyczne. Przy ogólnym ubytku zawieranych związków małżeńskich rośnie odsetek małżeństw zawieranych w wieku tradycyjnie uważanym za późny. Oczywiście można takowe postępowania interpretować zmianami w sferze obyczajowości, większym przyzwoleniem na wolne układy. Moim jednak zdaniem nadrzędnym powodem takiego stanu sprawy są powody ekonomiczne. Założenie familii jest istotnym wydatkiem pieniężnym, a co za tym idzie może spowodować chwilowe obniżenie poziomu życia. Z innej strony pary po 30-tym roku życia na ogół mają już unormowaną pozycję zawodową, mogą przeto sobie pozwolić na większe wydatki. Być może także sytuacja rodzinna 30-latków popycha ich do formalizacji istniejących związków.

Tak więc 30-latkowie zamyślają ślub. Zazwyczaj jest to uroczystość skrupulatnie przemyślana, dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach. Niechybnie mniejsze oddziaływanie na jej kształt mają rodziciele przyszłych małżonków, gdyż zazwyczaj są oni sami w stanie w większej części czy nawet w pełni pokryć koszta ślubu.

Naturalnie jedną z ważniejszych pozycji na liście spraw do załatwienia jest DJ na wesele. Zgodnie z panująca modą prawdopodobnie będzie to wesele w stylu lat 80-tych, szczegółowiej mówiąc stylizowane na prywatkę z końca XX-go wieku. DJ na wesele będzie się zatem musiał wykazać znajomością ówczesnego rynku muzycznego – sprawdź przykładowo dj Wrocław. Wybierając więc muzykę DJ na wesele zmienić się powinien w „muzycznego archeologa”. Przypuszczalnie najlepszą pomocą w tychże poszukiwaniach może zostać najstarsza w Polsce lista szlagierów – popularna Lista Przebojów PR3 Polskiego Radia. Oczywiście stylizacja nie dotyczy menu.

Comments are closed.