biały samochód
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , , and posted in rozrywka
O zakupie swojego auta marzy każdy młody człowiek, ale nie zawsze spełnienie tego marzenia jest realne. Zwykle młodzi ludzie nie posiadają stałego źródła dochodu bądź jest ono niestabilne do tego stopnia, iż nabycie własnego auta nie byłoby nazbyt rozsądnym rozwiązaniem. Są jednak tacy, którym się to udaje lub którzy mogą oczekiwać pomocy w tej kwestii rodziców.

Pierwszy samochód nie jest zwykle tym wyśnionym, a jedynie tanim modelem, który służy do nauki jazdy. Nieco inaczej jest w przypadku, kiedy nabywamy Swoje wymarzone auto. Wówczas zależy nam na tym, żeby był on możliwie najbardziej nam pasujący. Wielu młodocianych kierowców decyduje się także na podrasowanie Swego samochodu poprzez tuning jak i coraz popularniejszy ostatnio chiptuning. Czym jest tuning chyba nie trzeba wyjaśniać, ponieważ jest to zagadnienie powszechnie kojarzone.

Źródło artykułu: tuningchip.pl

czarny samochód
Autor: Dhinakaran Gajavarathan
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio znacznie modniejszy stał się jednak chip tuning, czyli działanie mające na celu elektroniczną poprawę mocy pojazdu jak i momentu obrotowego. Jeszcze kilka lat temu tego typu usługi były niecodzienne, bowiem interesowali się nimi wyłącznie pasjonaci motoryzacji. Dzisiaj zainteresowanie jest znacznie większe, o czym świadczyć może chociażby fakt, że usługę takiego typu do swej oferty włączyło wiele warsztatów samochodowych na terenie całego kraju. O ile dokładnie zapoznamy się z tematem, na pewno zorientujemy się, że i w naszej okolicy usługi takiego rodzaju są wykonywane.

Źródło – tuningchip.pl/p/20944/8950/chip-quot-cyfrowy-120-quot-do-toyota-143-km-1-8-celica-vii-benzyna-lpg-toyota.html

Jak dużo kosztuje taka modyfikacja? Ceny usługi są różne, bo zależne są od lokalizacji jak i renomy serwisu samochodowego. Zazwyczaj jednak kształtują się na poziomie kilkuset złotych. Na wydatek istotnie przekraczający tysiąc złotych muszą się jednakże przygotować właściciele ciężarówek jak i autokarów. By dowiedzieć się, jak dużo chiptuning będzie kosztował w przypadku naszego samochodu, najlepiej udać się do pobliskiego warsztatu, który posiada taką usługę w ofercie i poprosić o zaprezentowanie oferty cenowej.
Comments are closed.