Windows 10
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tagged in , , , , and posted in rozrywka
Przeglądając aktualne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi bądź telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że teraz pojawiło się wiele nowych fascynujących informacji. Jedną z nich bezsprzecznie jest to, iż potwierdzono wieści o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Na pewno jest to wspaniała nowina dla osób, jakie mają PlayStation czy Xbox bądź chętnie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox
Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz celowo wyznaczone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem przeznaczonym na inne nośniki. Miłośnicy gier w tematyce horrorów odnajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc. W Necie możemy odnaleźć niemało recenzji najlepszych gier dla wielbicieli dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy porównań pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, dodatkowo w czołowej dziesiątce wiele ludzi wymienia też takie gry, jak Dead Space, Penumbra lub Bioshock. Naturalnie zestawień najlepszych gier w klimacie horrorów odnajdziemy w dzisiejszych czasach mnogość, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się naturalnie osobistymi upodobaniami w tej kwestii – zajrzyj koniecznie tutaj.

Pośród atrakcyjnych nowinek pojawiły się również najświeższe wiadomości na temat nowego, oryginalnego systemu Windows 10 (polecamy) przeznaczonego na smartfony. Z pewnością wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, że system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele niezwyklej skuteczny. Zainstalowanie nowego systemu z pewnością sprawi, że smartfon zacznie działać szybciej, wskutek tego jest to niezmiernie wyborne rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest nieskomplikowany w użytkowaniu i niesłychanie przejrzysty. W nowym systemie pojawiło się multum ciekawych nowości, w szczególności bardziej przejrzysty kalendarz oraz Outlook. Windows 10 proponuje także nowiuteńkie, przebudowane mapy. To wyłącznie kilka ciekawostek o jakich powiedzieliśmy, aczkolwiek na pewno warto samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.
Comments are closed.