Tag Archives: wesele

Home »  Tag: wesele

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Planując swoje wesele bez wątpienia trzeba wziąć pod uwagę nadzwyczaj wiele rzeczy. Zatem planowanie wesela na pewno nie jest takie proste, wiąże się ze stresem, poświęceniem dużej ilości czasu, nie mówiąc już o kosztach i o tym, iż wesele należy planować z dużym wyprzedzeniem. Jedną z kwestii, o jaką muszą zadbać Państwo Młodzi jest odszukanie odpowiedniego zespołu weselnego.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Ślub to okres kilkumiesięcznych przygotowań, załatwiania wielu spraw no i oczywiście sporych kosztów. Większość młodych par zaczyna od rezerwacji odpowiedniej weselnej sali. Jej wielkość powinna być dobrana do liczby gości, jakich zechce się zaprosić, jeśli sala będzie za duża, to w pewnym momencie może się okazać, że weselnicy się porozchodzą i trudno będzie ich zgromadzić na wspólnej zabawie. Sporo młodych par wybierając salę kieruje się recenzjami znajomych, lecz powinno się samodzielnie także zobaczyć, jak wygląda obsługa, dekoracje i co najważniejsze jedzenie.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Sporo młodych par, które są na etapie przygotowań do wesela, zastanawia się, czy zdecydować się na zespół muzyczny występujący na żywo, czy też lepiej zdecydować się na dj’a. Te dwie możliwości posiadają pewne plusy i minusy. Musimy więc dowiedzieć się jakie!
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Muzyka stała się prawie częścią naszej egzystencji i obecnie dużo osób już nie imaginuje sobie poranka bez nieoszukanej porcji utworów muzycznych serwowanych razem z szklanką gorącej kawy. Jednak zdarzają się w życiu okoliczności, a właściwe ceremonie, kiedy muzyka z radia okazuje się niewystarczająca, a przede wszystkim nie satysfakcjonuje nazbyt wymagających gości.