Tag Archives: zabytki

Home »  Tag: zabytki

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Rejon ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
admin
Komentowanie nie jest możliwe
Tajemnica fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.
admin
Komentowanie nie jest możliwe

Wakacje powinny być czasem atrakcji oraz odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest wyszukać dobry i niedrogi nocleg w miejscu, które nadzwyczaj chce się odwiedzić. Jak znaleźć dobre oferty noclegowe, to teraz dla wielu mocno kłopotliwe pytanie. Niesamowicie urocza jest też ul.

admin
Komentowanie nie jest możliwe
Pieniny to śliczny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad pięciuset kilometrów na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę decydując się na wczasy w górach!